Zpět
18th HANSOO CUP 2017
INDIVIDUAL
- Bruthansova Lenka, Hansoo
- Kaňáková Kateřina, Klub Hirundo
- Hlavsova Barbora, Hansoo
- Šlesingerová Julie, Kangsim dojang
- Zíková Magdalena, Kangsim dojang
- Dominiková Angelika, Klub Hirundo
- Walterova Anna, Hansoo
- Zakopalová Denisa, Kangsim dojang
- Hájek Šimon, TAEHAN
- Markov Tomáš, TAEHAN
- Beranek Jiri, Hansoo
- Jirkovský Daniel, Klub Hirundo
- Seo Jin, TAEHAN
- Jícha Tobiáš, Don Bosko Havířov
- Blaschke Jan, TKD Kelti Beroun
- Bartoš Ondřej, Kangsim dojang
- Mincbergr Ondřej, Klub Hirundo
- Otkovič Teodor, Klub Hirundo
- Vorlíček Vincent, Klub Hirundo
- Holík Aleš, Klub Hirundo
- Beinhauerová Markéta, TKD Hradec n. M.
- Skotnicová Kateřina, Kangsim dojang
- Velebová Anna, Kangsim dojang
- Hlavsa Jan, Hansoo
- Pham DatTien, SEJONG TAEKWONDO
- Bradshaw David, Klub Hirundo
- Neuman Daniel, Don Bosko Havířov
- Bíro Lukáš, Don Bosko Havířov
- Řimková Natálie, TAEHAN
- Baštecká Michaela, TAEHAN
- Přindová Natálie, Kangsim dojang
- Rottenbergová Sandra, Kangsim dojang
- Švejdová Kateřina, Kangsim dojang
- Švejdová Barbora, Kangsim dojang
- Žáková Kristýna, Klub Hirundo
- Bulíčková Klára, TAEHAN
- Bulíčková Marie, TAEHAN
- Dědičová Anna, Hansoo
- Nosková Laura, Klub Hirundo
- Hoňková Jana, Don Bosko Havířov
- Vaculík Vojtěch, Klub Hirundo
- Benes Vojtech, Hansoo
- Pekárek Jakub, Hansoo
- Pospíšil Ondřej, Hansoo
- Brůček Adam, Kangsim dojang
- Dryml Adam, Kangsim dojang
- Přinda Tomáš, Kangsim dojang
- Petr Alexandr, Klub Hirundo
- Vaculík Vítek, Klub Hirundo
- Sýkora Jan, Klub Hirundo
- Smékal Matyáš, Klub Hirundo
- Šperňák Nikolas, Don Bosko Havířov
- Žáček Mikuláš, Don Bosko Havířov
- Mincbergr Vít, Klub Hirundo
- Rychtařík Jan, Don Bosko Havířov
- Pešková Kateřina, TAEHAN
- Miskovska Anna, Hansoo
- Šílová Hana, SEJONG TAEKWONDO
- Řehák Martin, Hansoo
- Vu VietAnh, SEJONG TAEKWONDO
- Vu NgocSon, SEJONG TAEKWONDO
- Tran VietAnh, SEJONG TAEKWONDO
- Novotná Petra, Hansoo
- Komrsková Pavla, Sinhwa Dojang
- Šimečková Lenka, SEJONG TAEKWONDO
- Ždiňáková Martina, SEJONG TAEKWONDO
- Procházková Iva, TKD Kelti Beroun
- Lee Youn Jae, TAEHAN
- Peška Josef, TAEHAN
- Havlíček Ondřej, SEJONG TAEKWONDO
- Chochole Aleš, SEJONG TAEKWONDO